Szukając czegoś ekscytującego

Bardzo się kochacie, jednak szukacie… ognia w swoim związku? Seks jest naprawdę w porządku… No właśnie – „w porządku” – a co zrobić by był nie z tej ziemi!?

Kupiłaś sobie nową bieliznę, ale zastanawiasz się czy on w ogóle ją zauważy? No to może… przełam nudę i monotonię w związku i wyjdź z sypialni!

Poszukajcie miejsc w których moglibyście się kochać oprócz sypialni, a zobaczycie jak „zwykły” seks może stać się bardzo ekscytujący, podniecający i rozpali Was do czerwoności!

Dzieci śpią w swoim pokoju?

No właśnie – śpią – a świadomość, że mogły by Was nakryć będzie jeszcze bardziej podniecająca – przekonajcie się sami!

Szukając czegoś ekscytującego

Najciekawsze miejsca w których można uprawiać seks!

Seks w łazience, a najlepiej za dnia, kiedy właśnie wstawiłaś pranie – dodatkowe wibracje podczas wirowania sprawią, że poznacie bardzo ciekawe doznania ;)

Krzesło – choćby w biurze? niby tylko krzesło a jednak… jeśli będzie to krzesło obrotowe, a Wy macie ochotę na seks oralny… będzie niesamowitym widokiem! dla Was obojga!

Wyobraź sobie, że byliście właśnie na wspólnej kolacji w restauracji i właśnie wracacie do domu… Winda wysiadła (a szło by się tam nieźle zabawić!), ale co tam. Są schody… i uważaj – bo na nich też można nieźle się zabawić – co powiecie na szybki numerek pod nosem sąsiadów?!

Z łóżka, krzesła, stołu czy kanapy wystarczy przenieść się na dywan – poturlajcie się po podłodze a zobaczycie, że „zwyczajny” seks może całkiem inaczej smakować! Jeśli macie dywan z wysokim włosiem, dodatkowo będzie pieścić i łaskotać wasze ciała.

Generalnie można kochać się wszędzie – w miejscu mniej czy bardziej publicznym… to wszystko zależy tylko i wyłącznie od waszych fantazji i upodobań. Jedni wolą bardzo intymną atmosferę i nie wyobrażają sobie wyjścia z sypialni, inni mogli by się kochać nawet we własnym biurze, w schowku na szczotki, albo odważniej – w biurze prezesa… – bądź z samym prezesem… ;) – nie ważne gdzie i jak – ważne by było przyjemnie!

Źródło: https://dupy.me

Tags

Erotyka

Darmowa erotyka na twoim komputerze. Artykuły erotyczne, newsy, zdjęcia porno, filmiki dla dorosłych. Wszystko to bezpłatne na stronie kurwy.net.pl

Related Articles

Back to top button
Close