Ostra zabawa w łóżku

Zmuszanie do seksu to ostatnio coraz popularniejsza erotyczna gra – zarówno wśród par z małym stażem jak i wśród tych… zaawansowanych. Taka zabawa może okazać się niesamowicie ciekawa i podniecająca, o ile oczywiście oboje partnerów zgadza się na każdy „krok” podczas tej zabawy.

Jeśli jednak tego typu ostra gierka to dla Was zbyt zaawansowany poziom, możecie „pobawić się” nieco inaczej!

Ostra zabawa w łóżku

Ciekawe zabawy erotyczne?

1.Poszukiwacz skarbów – spokojnie… nie każemy Wam iść z łopatą do lasu w środku nocy… Zabaw się w domową wersję poszukiwania skarbów, niech Twój mężczyzna stanie się poszukiwaczem – poszukiwaczem drogi do pożądania! Zadbaj o intymną atmosferę, by nikt Wam nie przeszkodził. Rozrzuć swoje ubrania po drodze np. z salonu do łazienki – oczywiście lepiej żeby to była bluzka czy spódnica, a nie sprany dres… Ty w tym czasie włóż najbardziej sexy bieliznę, a kiedy partner Cię odnajdzie… Mmm…

2.Erotyczna ruletka – tutaj też nie namawiamy Was do hazardu… a raczej do tego, byście poczuli erotyczny dreszczyk, jaki czuje się podczas gier hazardowych. Przygotuj woreczek a do niego wrzuć karteczki z napisami takimi jak: wiązać, skubać, lizać, ssać… – nie ważne co wylosujesz, tu zawsze wygrasz!

3.Tajemnica – Zabawcie się w dwóch obcych ludzi, którzy umówili się po raz pierwszy… ;) Możecie zacząć od kolacji w restauracji… – sami zobaczycie jak się sytuacja „nowej znajomości” – rozwinie.

4.Jeśli macie możliwość, spróbujcie wybrać się na jedną noc do hotelu. Gra wstępna na kanapie przed kominkiem, seks w sypialni, igraszki w wannie… robiliście to już w swoim domu, prawda? Jednak w hotelu atmosfera zrobi swoje. Zabawcie się w dwójkę napalonych kochanków spotykających się cichaczem w hotelu!

5.Szybki numerek? To też pewna forma zabawy erotycznej. W życiu codziennym często ciężko znaleźć czas na seks, a wieczorem kiedy dzieci już śpią a Wy przygotowaliście się na jutro do pracy – po prostu zasypiacie. A może by tak szybki, nieplanowany numerek, gdzieś… pomiędzy pracą a domem? Winda? Firmowy schowek na szczotki?

Tags

Erotyka

Darmowa erotyka na twoim komputerze. Artykuły erotyczne, newsy, zdjęcia porno, filmiki dla dorosłych. Wszystko to bezpłatne na stronie kurwy.net.pl

Related Articles

Back to top button
Close