Najlepsze miejsca aby zaprosić kobietę na pierwszą randkę

Powstało setki poradników na ten temat, my nie zamierzamy tutaj dokładać kolejnej, nudnej cegiełki do tego całego przedsięwzięcia. Dzisiaj pokażemy wam, że pójście na pierwszą randkę, wcale nie musi być oklepane, nudne oraz nieoryginalne.

Najlepsze miejsca aby zaprosić kobietę na pierwszą randkę

Nieoryginalność – czyli pierwszy gwóźdź do trumny związku

Niestety panowie, jeśli nie jesteście oryginalni, to większość kobiet nie będzie miała ochoty na dalszy związek z wami. Zabranie kobiety do baru bądź restauracji jest spostrzegane jako coś dość oklepanego, dodatkowo z racji tego że to są często uczęszczane miejsca, macie małe szanse na to, aby porozmawiać z kobietą w miarę komfortowych warunkach, więc jeśli nie jest to najlepsza restauracja w mieście, bądź najlepszy bar w mieście, lepiej zrezygnujcie z tej opcji, i poszukajcie czegoś innego.

Herbaciarnia – czyli ciekawa alternatywa do restauracji

Wiadomo że kobiety lubią jeść, w zasadzie to każdy lubi, ale zaproszenie kobiety na pierwszą randkę do herbaciarni, pokaże że masz oryginalne podejście do tematu, oraz że nie jesteś sztaplowym przypadkiem faceta. Jednocześnie musimy tutaj uważać, ponieważ nie każda kobieta też lubi herbatę, dlatego też musimy przejść tutaj do następnego tematu

Kawiarnia – czyli alternatywa do alternatywy

Wiele dużych miast ma do zaoferowanie bardzo fajne, tematyczne kawiarnie. Przed zaproszeniem kobiety w takie miejsce, trzeba najpierw pomyśleć o tym, aby zapytać się, czy woli kawę czy herbatę, ponieważ jeśli zrobimy jej ,,niespodziankę” i zaprosimy ją do kawiarni, podczas gdy ona nie lubi kawy, to mamy wtedy spory problem na swoich rękach, z którego baaardzo ciężko będzie nam się wyplątać.

Knajpki tematyczne – czyli alternatywa alternatywy…. Alternatywy? Nie czekaj…

Dobra, koniec tego mambo dżambo, ostatnią deską ratunku są tutaj tak zwane knajpki tematyczne, czyli na przykład takie, które jako swój temat przewodni mają na przykład książki, gry planszowe, bądź jakąś subkulturę. Przykładów jest mnóstwo, dodatkowo takie miejsca są bardzo oryginalne, więc na pewno zwiększy to nasze szanse na następną randkę.

Tags

Erotyka

Darmowa erotyka na twoim komputerze. Artykuły erotyczne, newsy, zdjęcia porno, filmiki dla dorosłych. Wszystko to bezpłatne na stronie kurwy.net.pl

Related Articles

Back to top button
Close