Jak zadowolić kobietę podczas stosunku? – sposoby

Uprawiając seks ważne jest, aby zarówno mężczyzna, jak i kobieta czerpali z tego aktu przyjemność. Niestety często jest tak, że jedna lub druga strona mogą czuć się wykorzystane – ot, partner się zaspokoił i właściwie nie bierze pod uwagę naszej satysfakcji. Nie ukrywajmy – częściej jest tak, że to mężczyzna kończy, a o kobiecie zapomina. W tym poradniku postaramy się przybliżyć sposoby na to, aby zaspokoić kobietę podczas stosunku.

Jak zadowolić kobietę podczas stosunku? – sposoby

Najważniejsze – gra wstępna

Z pewnością było to już powtarzane na wielu blogach, w wielu gazetach itd. Gra wstępna jest naprawdę kluczowa; mało która kobieta lubi tak zwane szybkie numerki – chyba że naprawdę ma na coś takiego ochotę. Gra wstępna pozwala nam przygotować się na zbliżenie. Delikatne pocałunki, dotykanie – to jest to, czego potrzebuje kobieta. Nawet podczas niewinnych pieszczot można podniecić się tak, że do skończenia nie potrzeba dużo – zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Taki wstęp jest więc bardzo ważny jeśli chcemy zapewnić kobiecie komfort i przyjemność.

Odpowiednie technika

Temat techniki jest już nieco bardziej skomplikowany. Przed zbliżeniem najlepiej jest dobrze poznać partnerkę. Nie wszystko, co robiliśmy kiedyś ze swoją partnerką może spodobać się obecnej. Jedna kobieta może lubić pieszczenie ud – druga już niekoniecznie. Warto jednak skupić się na podstawowych strefach erogennych, którymi są chociażby uszy, pępek, a  nawet brzuch. Mówimy tu o delikatnych pieszczotach i pocałunkach niczym skrzydła motyla. Kobieta wtedy odpręża się i zapomina o problemach. Liczy się ta chwila.

Pozwól jej skończyć

Istotne jest, tak jak wspomnieliśmy na początku, aby najpierw zaspokoić kobietę. Ta z pewnością się odwdzięczy. Ważne, aby słuchać jej ciała – kiedy słyszymy, że partnerce podoba się ten ruch, ten rytm, nie przerywamy go, chyba że chcemy przedłużyć ten najważniejszy moment. W ten właśnie sposób, słuchając ciała kobiety i reagując na odgłosy rozkoszy, dojdziemy do najważniejszego punktu.

Może się okazać, że zaspokojenie kobiety jest trudne. Nie jest ono jednak niemożliwe. Są różne sposoby na to, aby zadowolić kobietę podczas stosunku. Kilka z nich przedstawiliśmy powyżej. Mamy nadzieję, że poradnik przyda się, a czytający wyciągną z niego wniosku, które będą potrafili zastosować w praktyce.

Tags

Erotyka

Darmowa erotyka na twoim komputerze. Artykuły erotyczne, newsy, zdjęcia porno, filmiki dla dorosłych. Wszystko to bezpłatne na stronie kurwy.net.pl
Back to top button
Close