Co zrobić aby seks z długoletnim partnerem znowu nam się podobał?

Czasami w związkach które trwają po kilka bądź też kilkanaście lat, uczucie najzwyczajniej w świecie po prostu wygasa, najczęściej jest to spowodowane brakiem satysfakcji w łóżku, często również partnerzy nie robią z tym nic, co prowadzi koniec końców do rozpadu danego związku, jednakże czasami mimo wszystko jest ta chęć poprawy, jest. Dlatego też przygotowaliśmy dla was dzisiaj ten poradnik!

Co zrobić aby seks z długoletnim partnerem znowu nam się podobał?

Przyczyny braku satysfakcji z seksu w długoletnim związku

Tak naprawdę powody dla których para może przestać czerpać przyjemność z aktu seksualnego mogą być różne, ponieważ może się to zacząć od braku świadomości o własnych potrzebach seksualnych, przechodząc do monotonii na impotencji i aseksualizmie kończąc. Naturalnie powodów może być o wiele więcej, jednakże powyższe występują najczęściej, więc być może zanim zaczniecie eksperymentować, warto by było porozmawiać szczerze na ten temat, czy któreś z was nie boryka się z którymś z tych problemów, bądź też udać się z tym problemem do specjalisty (seksuologa bądź psychologa).

Gadżety erotyczne – dobry sposób na ,,rozgrzewkę” 

W ofercie sklepów erotycznych znajdziemy całe mnóstwo ,,zabawek” które na pewno będą w stanie nam pomóc podnieść temperaturę w sypialni. Ostatnio bardzo popularne wśród kobiet stało się używanie kajdanek czy pejczy w sypialni. Propozycja skorzystania z kajdanek spodoba się na pewno Paniom, które lubią być zdominowane oraz facetom, którzy lubią grać pierwsze skrzypce w łóżku. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych wymienić należy również kulki gejszy, które oprócz przyjemności, pozwolą trenować jej mięśnie dna miednicy, co sprawi iż seks będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zainwestujcie w ,,Kamasutrę”!

Bardzo wiele par lubi pozycję, w której kobieta znajduje się na górze. Warto więc byłoby urozmaicić swoje życie łóżkowe poprzez dobór nowych pozycji na seks. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji pozycji podstawowych. Jednym z najlepszych sposobów na to, aby rozwinąć się nieco w sferze erotycznej jest na przykład przeczytanie kamasutry, która zawiera naprawdę wiele ciekawych pozycji erotycznych, które możecie wykorzystać w swojej sypialni.

Źródło : https://erotyczne-galerie.pl/

Tags

Erotyka

Darmowa erotyka na twoim komputerze. Artykuły erotyczne, newsy, zdjęcia porno, filmiki dla dorosłych. Wszystko to bezpłatne na stronie kurwy.net.pl

Related Articles

Back to top button
Close